Nejnovější recenze ze sekce Vozíky za kolo

Ověřený zákazník Baby Shop Ondálek Ověřený zákazník

Přidáno: 29. dubna 2019

Zakoupeno v Baby Shop Ondálek

Vozik je super, krasne skladny, plni sve veskere funkce na vybornou. Hlavni prednosti oproti CX1 - sklapeci rukojet, sklapeci zada, ale prijde mi, ze v sedaci poloze jsou zase vice kolmo nez u CX, takze to polozeni je o neco mensi, nez by se zdalo, ale muze to byt jen dojem, celkove lepsi skladnost, po slozeni zabere min mista i kdyz se rukojet nesklopi, sklapeni kocarku je rychlejsi, moznost volby zda mit pres dite slidu nebo sitku, nozni brzda, system pribrzovani - jde asi spise o zvyk.., rychlejsi a lepe vyresene upevnovani cyklo i bezeckeho setu, zamek techto setu. Zapory oproti CX1 - mensi vnitvni ulozne kapsy, v podstate na ukor sklapeni i mensi ulozny prostor, na rukojet neni mozne povesit zadnou tasku, predni slida se musi ukladat do voziku, nijak nedrzi, aby sla jen srolovat, eventualne ji lze nacpat do zastrku pro sitku, ale bojim se poskozeni, vnitrni vlozka je z meho pohledu lepsi u CX, mekci, pohodlnejsi.
Rozdil je take v systemu vetrani. CX ma sitovana zada, tedy kdyz se kocarek zapne, zady proudi dovnitr vzduch, kdesto u Sportu je na zadech pouze maly otvot a proudeni vzduchu je reseno z horni casti voziku, ktere je zadelane, kdyz prsi slidou.
Jinak na behani mi u obou modelu vystacila pridavna kocarkova kolecka, bezecky set jsem uzila az na brusle..

Croozer Dog

Croozer Dog

Ověřený zákazník Odpruzeni.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 28. dubna 2019

Zakoupeno v Odpruzeni.cz

• kola pouze 16´´

Přidáno: 9. dubna 2019

Zakoupeno v Dvě plus dvě

• Výborný na brusle, vysoce stabilní, prostorný

Velmi spokojena, mužů jen doporučit. Vozík využívám hlavně na brusle. Je stabilní, brzda je skvělá. Prostor uvnitř je obrovský, a sedačky se dají polohovat.

Přidáno: 30. března 2019

Zakoupeno v Dvě plus dvě

• Skladnost a pohodlí dítěte ve vozíku

Přidáno: 17. března 2019

Zakoupeno v electronic-star.cz

• Lze zapřáhnout za kolo i použít jako samostatný kočárek

Duramaxx Big

Duramaxx Big

Přidáno: 23. února 2019

Zakoupeno v electronic-star.cz

• Lehký, prostorný vozík, snadná montáž a manipulace

S vozíkem jezdím na nákupy, mám ho připojený za kolem a neumím si to bez něj představit. Skončilo tahání těžkých tašek. Je to super. Vřele doporučuji.

Přidáno: 27. prosince 2018

• Super vozík na sport
  • Manipulace, skladnost
  • Děti i rodiče si ho velice oblíbili
  • Snad jen uložný košík by mohl být robusnější

Jsme velice spokojeni, doporučuji přikoupit in line set.
Standartní kolečka nám moc nevyhovují, jsou opravdu jen na silnici a lepší cestu.Jinak spokojenost.Doporučuji všem kdo si chce s dětmi užívat a sportovat.

Přidáno: 18. listopadu 2018

• Zpracování
  • Pro dvě děti super.
  • Nepostradatelný pomocnik pro aktivní rodiče.
  • Všestrannost.
  • Zatím nic.

Přidáno: 7. listopadu 2018

Zakoupeno v OBCHODTH.CZ

• brzda je perfektní při dlouhé chůzi z kopce
  • pérování se dá krásně plynule regulovat
  • regulace předního kola, aby jel vozík úplně rovně = bomba
  • úložný prostor není dost veliký
  • složit a rozložit vozík je fyzicky náročnější (jde to ztuha)

Thule Chariot Cross 1

Thule Chariot Cross 1

Petra Petra

Přidáno: 31. října 2018

(naposledy upraveno 31. října 2018)

• Lehký, kvalitně zpracovaný se spoustou praktických vychytávek (uložení příslušenství, přesně zapadající součásti, skládací mechanizmus) při různých způsobech využití.
  • Při jízdě jak v kočárkové úpravě i za kolem nehlučný a krásně takřka sámjedoucí, lehký na táhnutí i ovládání, svou šířkou umožňuje projet bez problémů prakticky všude (v MHD však zabere prakticky obě místa na kočárky).
  • Snadno polohovatelná sedačka, dítko se vyspí i bez přepádávání hlavičky vpřed.
  • Praktická sluneční clona, která lze využít i jako celkem slušná zábrana proti bordelu-vody odlétajícího od kola (bez nutnosti použít dešťovou clonu) a tak zajistit odvětrávání vozíku.
  • Sklápěcí uzaviratelný úložný prostor (+praktická síťka na zadní straně sedadla), který toho pojme bez nebezpečí ztráty věcí skoro tolik jako úložný prostor u Croozeru, nicméně s váhovým omezením 4kg. Člověk, díky slabým trubičkám, na kterých je uchycený, ani nemůže přemýšlet, že ho nějak přetíží.
  • možnost dokoupit příslušenství podle potřeb (nikoli však lacino)
  • Dešťová clona navolno (problém kde ji převážet, nezničit a neztratit za jízdy? Nicméně je tak lépe nahraditelná při poškození), složitě se zaháčkovává na 6ti místech, vozík prakticky hermeticky uzavře, takže se uvnitř dost sráží vlhkost (na zahraničních webech jsem vyčetla, že v případě potřeby větrání by se snad mělo využívat střešního průduchu, tzn. nepřichytit pláštěnku v horní části - jistě nelze využít za deště). Horní otevřený průduch zároveň není možné zakrýt sluneční clonou, ale je tam kapsa a možnost zabránit vniku slunce vlastni prostředky.
  • Vozík se dost blbě připojuje a odpojuje od kola (viz má otázka v poradně), doufám, že se to nějak poddá, je to opravdu "opruz".
  • Nedůvěru ve mě vyvolávají plastové součásti vozíku, které jsou součástí rámu (mám osobní zkušenost s kolizí croozer versus auto, ač pomalujedoucí, ale stačilo, abych získala pochyby..), nicméně z nekolizního pohledu to vypadá vymakaně a elegantně
  • nízká nosnost zavazadelníku, který rozhodně neláká k přetěžování. Na větší nákupy člověk musí s brašnami (nebo krosnou)
  • vyšší cena, ale doufám, že za to stojí

Za ty peníze jezdí opravdu skoro sám, tak doufám, že bude jezdit dlouho...(a dlouho bez nehody)

Přidáno: 24. září 2018

(naposledy upraveno 24. září 2018)

• Vzhled, prostornost,spousta vychytávek,kvalita.
  • Trošku vyšší cena, ale vzhledem k možnostem
  • vozíku adekvátní.

Perfektní pro dvě děti, jsou v něm spokojení,
super skladnost. Vozík je takřka bezkonkurenční.

Přidáno: 27. července 2018

• Multifunkci kocarek
  • Pro dve deti
  • Skladny

Duramaxx King Rex

Duramaxx King Rex

Přidáno: 18. července 2018

Zakoupeno v electronic-star.cz

• Mobilita s pejsky na kole

Přidáno: 25. června 2018

Zakoupeno v electronic-star.cz

Poměr cena /výkon. Používáme jako kočárek na hory.

Qeridoo KidGoo 1

Qeridoo KidGoo 1

Veronika Veronika

Přidáno: 19. června 2018

(naposledy upraveno 19. června 2018)

• Nízká cena.
  • Nově vymyšlená kapsa s magnety v každém obchodě pípá, musela jsem ve vozíku udělat díry, magnety vyndat a našít místo toho suchý zip. Polohování je špatně udělané, dítěti padá hlava, také jsem musela celé předělat.

Po předělání je to zatím dobrý vozík.

Qeridoo Sportrex 2 2019

Qeridoo Sportrex 2 2019

Ověřený zákazník Mrakyhraček Ověřený zákazník

Přidáno: 19. května 2018

Zakoupeno v Mrakyhraček

• Výborná manipulace s kočárkem
  • Vypadá bytelný
  • Pěkné provedení
  • Jako kočárek zvládá dobře terén i s malým kolečkem, větší už se stejně nedá koupit, je jen na nové modely.
  • Museli jsme hned opravit brzdu, nefungovala.
  • Máme trochu šišaté přední kolečko, ale reklamovat se nám to kvůli tomu nechce.
  • Překvapilo mě , jak je vozík velký po složení. Do auta se vejde jen do kombíku.

Thule Chariot Lite 1

Thule Chariot Lite 1

Přidáno: 14. května 2018

• Kvalitní konstrukce
  • Dělá přesně to, co má dělat, v dnešní době spíše zázrak :-)
  • Jednoduché složení a rozložení
  • kvalitní kola
  • Spokojenost

Thule Coaster XT

Thule Coaster XT

Přidáno: 8. května 2018

Zakoupeno v OBCHODTH.CZ

• Pro 2 děti a s přikoupením miminkovníku již od narození. Rychlé a snadné složení a rozložení.

Thule Chariot CTS Sport 1

Thule Chariot CTS Sport 1

Přidáno: 2. května 2018

Zakoupeno v Dvě plus dvě

• skvěle odpružený, kvalitní, nejlepší na trhu
  • málo barevných variant

skvělý vozík jak na kolo, tak na běh. Pro menší dítě máme "miminkovník" a naše malá je v něm velmi spokojená, dokonale "odpružené".

Jan Rejmon Jan Rejmon

Přidáno: 9. dubna 2018

• nejlepší na trhu
  • v Německu stojí o 10.000 Kč méně
  • v České republice velmi předražené

Zobrazuji 121 - 140 ze 240 recenzí 1...5 6 [ 7 ] 8 9...12